Hikayemiz

Hakkımızda

 
Burası W Cloud Host
Merhaba, burasıW Cloud Host

Biz burada ihtiyaç duyduğunuz hosting hizmetini en kaliteli ve uygun ücretle sunuyoruz. Gereksiz masraflardan kaçınarak sizi yüksek maliyetlerden koruyoruz.

W Cloud Host olarak, hosting hizmetinin son kullanıcı tarafından erişiminin ve kullanımının kolay olduğu, dijital pazarlama konusunda hem ekonomik hem de verimli bir çözüm olarak nitelendirilebileceği anlayışlarını benimseyen bir oluşumuz.

 

Arkanıza Yaslanın

Sunucunuzla ilgili teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Sadece projenize odaklanın, sunucunuzu profesyonellere bırakın.

 

 

Cloud Hosting

Cloud altyapısında hazırlanmış sunucularımızda maksimum verimli kaynakların farkını yaşayın. Hem de daha az paraya!

 

 

Öncekileri Unutun

Geçmişteki hosting deneyimlerinizi unutturmakta iddialıyız. Projenizin keyfini çıkarmak için çok vaktiniz olacak.

 
Web Site Tasarım

Web Tasarım

İşiniz için yeni bir web sitesi yapabilir veya var olan web sitenizi günümüz teknolojilerine uygun hale getirebiliriz.

SEO Optimizasyon

SEO Optimizasyonu

Arama motorlarında arandığınızda bulunamıyorsanız bir kaç dokunuşumuza ihtiyacınız var demektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız sizin dijital kimlikleriniz. Sizi daha fazla insana tanıtmak bizim işimiz.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi

İşinizi, ürün veya hizmetinizi doğru bir hedeflemeyle potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkartabiliriz.

 

Vizyon & Misyon

Şirketimiz, hosting ürünlerinin temel kullanım amacını web site barındırması şeklinde nitelemekte ve hizmet standartlarını her zaman SEO optimizasyonu, kullanıcı deneyimi gibi kriterler doğrultusunda yüksek performans amaçlayarak servis optimizasyonu sağlamaktadır. Sunulan tüm hizmetlerde performans ve verimlilik ile birlikte güvenlik ve stabilite de daima ön planda tutulmakta, bu standartlardan hiçbir zaman ve hiçbir koşulda taviz verilmemektedir.

Bunların yanı sıra fiyatlandırma süreçlerinde fiyat/fayda analizi yapılarak sunulan hizmetin tam karşılığı belirlenmeye çalışılmış ve kullanıcının ihtiyaçları sektörel tecrübelerimiz, istatistiki verilerin analizi ve geniş değerlendirmeler sonucunda en ekonomik seviyeye çekilmiştir. Bu fiyatları kullanıcılarımıza ihtiyacı olmayan bir hizmet ya da servisi sağlamayarak, yani sadece kullanacağınız bir hizmeti size sunarak ekonomik seviyelerde tutabiliyoruz. Gereksiz ve hiç kullanmayacağınız hizmetlere kaynak ayırmayacağınız için sipariş tutarınız hiçbir zaman şişmeyecek.

Ekonomik çizgimizi belirlerken aynı zamanda ucuz hosting tabirine de yeni anlamlar katarak sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. Ucuz diye nitelendirebileceğimiz bir maddi karşılık için şaşırtıcı derecede kaliteli, stabil, yüksek performanslı; kısaca pişman olmayacağınız ve hayran kalacağınız bir deneyim yaşatmak istiyoruz.

Destek Politikamız

Sipariş sürecinden itibaren bize en az ihtiyaç duyacağınız şekilde tüm senaryoları hazırladık. Ama yine de hal hatır sormak ve eski günlerden bahsetmek için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Tabi ki yaşanabilecek her türlü sorun ve fikrimizi almak isteyeceğiniz her sorunuzda sizin yanınızdayız.

W CLOUD HOST Bilişim Danışmanlık İletişim Hizmetleri