Ve Karşınızda W Cloud Host

Varoluşu rastlantıyla açıklamak tek başına yetmez. İster canlı ister cansız, ister gerçek ister cloud olsun tüm varlıkların mutlak suretle bir varoluş amacı olmalıdır. Bizimki de ortaya iyi işler çıkartmak.

Her ne kadar az denk gelsek de hepimiz en iyiyi hatta mükemmele en yakınını arzularız her şeyin. Özellikle yaptığımız iş yapmaktan zevk aldığımız şeyse kusursuz ve herkesin gıpta ile bakacağı bir esere dönüşmesi için elimizden geleni yaparız. Biz tam olarak bu cümlelerle özetlenebiliriz. Yaptığımız işi seviyor ve önemsiyoruz. Beethoven’ın yönettiği eşsiz bir senfoni kadar olmasa da gurur duyacağımız çalışmalara imza atmak için tüm sinerjimizle çalışıyor, bundan asla ödün vermiyoruz.

Tüm bu masalsı parıltıların ötesinde, gerçek sorunların şöyle bir geri duracağı; beğeni ve övgünüzle taçlandıracağımız işbirlikleri için sabırsızlanıyoruz.

Çalışıyoruz

Biz aslında Weblemek’iz. Weblemek ise bir dijital ajans. Weblemek burada anlatılanları hayata geçiren bir insan topluluğu. Ama tabii ki bundan ibaret değil. Weblemek bir hayat felsefesi dersek çok mu abartmış oluruz bilemiyoruz ama onun gibi bir şeyler.

Sizin için projelerinizde kullanacağınız cloud sunucular hazırlayabilir, işiniz için yeni bir web sitesi yapabilir veya var olan web sitenizi günümüz teknolojilerine uygun hale getirebiliriz. Web siteniz tıkır tıkır işliyor ama bazı hızsal ve yavaşlıksal sorunlar yaşıyorsanız cloud teknolojisini kullanarak daha düşük maliyetler, daha yüksek performans elde edebiliriz.

Web sitenizin arama motorlarında daha yukarılarda görünmesi ve daha çok organik ziyaretçiye ulaşabilmeniz için SEO çalışmaları yapar, bunları zaman içinde ama sağlam sonuçlar elde ederek gerçekleştiririz.

Zaten sizin kadar güzel olan sosyal medya hesaplarınızı çok çok güzel hale getiririz. Daha çok sosyal medya kullanıcısı sizi görsün, beğensin ve takip etsin diye azimle çalışırız.

Sosyal medyada takipçiler, beğeniler yağmur olup yağıyor ama ya sonra? Ürün veya hizmetlerinizin yepyeni, ilgi çekici fotoğraf çekimlerini kim mi yapacak? Tabi ki biz! Klasik pozları unutun ve en güzel açıdan size göz kırpmamız için profesyonel fotoğrafçılarımıza yol açın.

Arama motorlarında yukarı çıkmanız tek başına yetmez, sizi arayan ve bir kere ulaşan potansiyel müşterilere kendinizi hatırlamanız da gerekir. Dijital pazarlama uzmanlarımız sizin için reklam süreçlerinizi düzenleyecek ve işleri rayına sokacaktır.

Bunların hepsi bir şekilde hallolduysa ama şuan aklımıza bile gelmeyen bir teknolojik sorunuz ya da sorununuz varsa biz kesin onu da biliyoruzdur. Bir danışın deriz. Buraya tıklarsanız sizi danışmaya alırız 🙂

Tags: